Adress

iRevision AB
Karl Johansgatan 27
414 59 Göteborg

Telefon

Telefon 031-27 51 50
Fax 031-27 70 07

E-post, URL

info@irevisionab.se
www.irevisionab.se

Vi på iRevision

Gunilla Svedberg

Gunilla Svedberg

Auktoriserad revisor
gunilla.svedberg@irevisionab.se

Heléne Ekman

Helene Ekman

Godkänd revisor
helene.ekman@irevisionab.se

Ingrid Olofsson

Auktoriserad redovisningskonsult
ingrid.olofsson@irevisionab.se

Helén Pantzar

Helen Pantzar

Redovisningskonsult / revisorassistent
helen.pantzar@irevisionab.se

Anette Sandberg

Anette Sandberg

Redovisningskonsult / revisorassistent
anette.sandberg@irevisionab.se

Mia Karlsson

Mia Karlsson

Redovisningskonsult / revisorassistent
mia.karlsson@irevisionab.se

 

Information om vår webbsida

Läs mer om Dataskyddsförordningen GDPR och hur vi hanterar dina personuppgifter.

Cookies

En cookie är en textifil som skickas från en webbsida till din dator där den lagras antingen i minnet (session cookies) eller som en liten textfil (textbaserade cookies). Cookies används för att lagra information när du besöker vår webbsida. Om din webbläsare är inställd på att inte acceptera cookies kan funktionaliteten hos vår hemsida påverkas. Du kan lätt ändra detta under inställningar i din webbläsare.

Observera att vi inte använder cookies för att spara personlig information om dig.